Inžinerinių sistemų projektavimas / įrengimas

Inžinerinių sistemų projektavimas, įrengimas ir montavimas. Pastatų inžinerinių tinklų montavimo, demontavimo,keitimo ir remonto paslaugos. Atliekame visus, vidaus ir lauko inžinerinių sistemų darbus privačiuose namuose, daugiabučiuose, viešose įstaigose ir kitos, paskirties objektuose.

Skaityti daugiau

Šildymo sistemų montavimas

Kaloriferinio, kolektorinio, radiotorinio, orinio, grindinio, geoterminio šildymos sistemų montavimas, projektavimas bei įrengimas. Šilumos punktų, mazgų ir katilinių įrengimas. Šildymo sistemos projektavimas, įrengimas bei montavimas privačiuose namuose, daugiabučiuose, viešose įstaigose ir kitos, paskirties objektuose.

Skaityti daugiau

Vandentiekio projektavimas

Vandentiekio sistemų projektavimas, montavimas ir įrengimas. Vamzdynų sistemos, sanitarinių mazgų projektavimas, pajungimas ir montavimas statomiems bei rekonstruojamiems pastatams. Vandentiekio ir nuotekų siurblinių įrengimas, Šalto ir karšto vandens vandentiekio vamzdyno sistemų įrengimas.

Skaityti daugiau

Ventiliacijos sistemų projektavimas

Ventiliacijos sistemų projektavimas, montavimas. Oro vėdinimo sistemų, rekuperatorių, drėgmės reguliavimo, dūmų šalinimo, ventiliacijos kamerų, natūralios ir priverstinės traukos sistemų įrengimas ir projektavimas administracinėms, gyvenamosioms, komercinėms bei visuomeninės paskirties patalpoms.

Skaityti daugiau

Nuotekų sistemos

Vidaus ir lauko santechnikos inžinerinių nuotekų sistemų ir įrenginių montavimo, demontavimo, keitimo ir remonto darbai. Vamzdynų suvirinimo darbai. Siūlome kompleksinį, sisteminį ir smulkių paslaugų paketą, privatiems ir juridiniams asmenims.

Skaityti daugiau

Kondicionavimo sistemų projektavimas

Pastatų oro kondicionavimo sistemų projektavimas, montavimas ir įrengimas privačiuose namuose, daugiabučiuose, viešose įstaigose bei kitos paskirties objektuose. Šaldymo bei vėdinimo sistemos projektuojamos pagal Jūsų poreikius.

Skaityti daugiau

Oro kondicionavimo sistemų montavimas

Kondicionavimo sistemų montavimas ir įrengimas nuosaviems namams, daugiabučiams, sandėliams, pramoniniams pastatams. Visų tipų kondicionavimo sistemų įrengimas bei priežiūra. Kondicionierių įrengimas ir montavimas, garantinis aptarnavimas.

Skaityti daugiau

Santechnikos prietaisų montavimas

Vidaus ir lauko santechnikos inžinerinių sistemų ir įrenginių montavimo, demontavimo, keitimo ir remonto darbai. Vamzdynų suvirinimo darbai. Privatiems ir juridiniams objektams pagal susitarimą.

Skaityti daugiau

Renovacija

Renovacija daugiabučių ir privačių namų, mokyklų, ligoninių, gamyklų, darželių, restoranų, kavinių, gamyklų, sandėlių ir visų pastatų reikalingų renovacijai. Šildymo, vandentiekio, kanalizacijos, lietaus, ventiliacijos, šaldymo sistemų renovacija. Projektavimo, montavimo darbai ir priežiūra.

Skaityti daugiau

Priešgaisrinės sistemos

Pastatų priešgaisrinių sistemų projektavimas, montavimas ir įrengimas privačiuose namuose, daugiabučiuose, viešose įstaigose bei kitos paskirties objektuose. Automatinė gaisro gesinimo, sprinklerine, gaisrinių čiaupų ir gesinimo stotelių kopling sistemų įrengimas ir projektavimas pagal Jūsų poreikius.

Skaityti daugiau